HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Gençlik Forever” Isparta’nın ve Dünya’nın yeni bir yüzüdür. Isparta’da bulunan derneğin tüm faaliyetlerini altında yürütüleceği, şahs-ı manevisine verilen isimdir.

Gençlik Forever hem neşeyle vakit geçirebileceğiniz, hem de ebedi bir hayatı kazanabileceğiniz samimi atmosferiyle kalpleri ısındıran bir yerdir.“Helal dairesi geniştir, harama girmeye lüzum yoktur” sözünü tatbik edip piknikler, geziler, paintball organizasyonları, halı saha, play-station gibi pek çok aktiviteler düzenleyen bir yandan da dini ve felsefi sorulara cevaplar bulabileceğiniz harika bir mekândır!

Genç arkadaşların Yaratıcısını tanıyıp tanıttıkları, bu doğrultuda pek çok sosyal faaliyetin yapıldığı; ayrıca her yerde özlenen ve aranan müslüman genç profilini bulacağınız samimi ortamı ve dinamik ekibiyle insanın kalbine muhabbet rüzgârları estiren bir gençlik hareketi de diyebiliriz.

İnsanların dünya ve ahiret saadetlerinin temini için dünya ve ahiret rahatını terk eden fedakâr gençlerin gayret ve himmetleriyle, sizlerin de dualarıyla, Isparta’ya özlenen huzur, saadet, hoşgörü; kalplerin nurlanmasıyla İnşaallah kavuşturulacaktır.

Peki, ismimiz neden İngilizce?